Way to the hell 2 (2/2)

4. února 2008 v 15:30 | Fallen angel |  Way to the hell
Asi ode mě nebylo pěkné, že jsem tu kapitolku takhle rozsekla, ale já si nemohla odpustit tu zvědavost, jak se do mě Panthy pustí. Proto jí tuto kapitolku věnuju. Takže tohle je zase krátké, protože jak k už jsem psala je to rozseklé :D No ale dostali jste dnes celou :D

Probudila jsem se v měkké posteli, ale nechtělo se mi ještě otevírat víčka. Dobře jsem věděla, co mě čeká, ale musela jsem se podívat. Opatrně jsem pootevřela zarudlé oči a uviděla jsem obrys Grooviny postavy. Okamžitě jsem je zase zavřela, aby si toho náhodou nevšimla, ale bylo pozdě. Groove se mnou začala třást tak, že nebylo ani pomyšlení na předstírání spánku. Otevřela jsem oči a unaveným pohledem jsem se na ni podívala. Tohle na ni však neplatilo.
,,Co sis myslela, že děláš." začala na mě řvát. ,,Mohlo se ti něco stát jakoby nestačilo, že......." v tom se zarazila a přisedla si ke mně na postel. Smutně se na mě podívala a z oka jí ukápla slza. ,, Nessa to nepřežila" vzlykla. Najednou jako by do mě uhodilo. Ne, že bych to nevěděla, ale moje podvědomí se s tím nehodlalo jen tak smířit. Pokusila jsem se vstát, ale ucítila jsem nesnesitelnou bolest na spánku. Sáhla jsem si na bolestivé místo a ucítila obvaz. Groove mě mezitím položila zpět do postele.
,,Musíš odpočívat" řekla nekompromisně a odešla. Pro jistotu za sebou ještě zamkla dveře na dva západy. Chtělo se mi na ni ještě zavolat, ale v krku jsem měla sucho jako v poušti. Natáhla jsem se k nočnímu stolku pro sklenici vody. S obtížemi jsem se napila a okamžitě se vydala do říše snů.
Když jsem se vzbudila, bylo mi mnohem lépe. Rychle jsem se oblékla a přešla k oknu. Odhrnula jsem tmavé sametové závěsy a zírala z okna. Podle mého názoru mohlo být tak sedm hodin ráno. Vydala jsem se směrem ke dveřím. Vzala jsem za kliku a se skřípotem je otevřela. K mému překvapení už nebyly zavřené.Šla jsem přímo do kuchyně, kde jsem si přisedla ke stolu za Groove. Ta mi oznámila, že jsem prospala celé tři dny a proto se pohřeb mé sestry již konal. Tuto zprávu jsem přijala celkem klidně. Nedokážu si představit, jak by mi bylo na jejím pohřbu.
Vyšla jsem ven a ubírala se směrem ke hřbitovu. Vzhledem k tomu, že je tak brzo, by to nemělo být nebezpečné. Začala jsem hledat hrob mé sestry. Běhala jsem po celém hřbitově, ale nemohla jsem ho najít. Sedla jsem si na nejbližší pařez a oddechovala. Rozhlížela jsem se kolem sebe a všimla jsem si znesvěceného hrobu. Proboha čí může být? Rychlostí blesku jsem byla u něj. Vší silou jsem převrátila náhrobní kámen, abych si mohla přečíst jméno. Pomalu jsem četla ,,Nessa Paolini". Myslela jsem, že skolabuju. Její hrob byl prázdný. Tak tohle ty zrůdy přehnali. Vjela do mě neuvěřitellná vlna vzteku a bylo mi naprosto jasné, co mám udělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 panthy panthy | Web | 4. února 2008 v 15:37 | Reagovat

no teda!!!! Já bych tě....rozcupovala...Tak zvědavost? :D jak se do tebe pustim? :DDD ty seš taky mrška, viď? :DDD

Každopádně děkuju za věnování :))) Kapča teda jako druhá půlka zase úžasná :D Asi mi to teď nevystačí na tak dlouhej koment jako minule, protože sem šokovaná, jak si něco takovýhodle vůbec můžeš dovolit :D Víckrát mi to nedělej, slyšíš? :D

Jako ani bych neřekla, že sem si oddychla, zase konec přišel...to je k vzteku jako....a zase useknutej!!! Vrrr :DDDD

ne, je to úžasný :))) Tak pospěš s pokračováním :) Dobrá vůle O:-) Pro radost O:-)

A nemysli si, že když to budeš rozsekávat, budu ti psát dlouhý komenty, mohla bych se taky urazit :DDDD Takže na to mysli :)

Sakra a zase dlouhej :DDD

2 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 5. února 2008 v 13:56 | Reagovat

:) Heh.. parádní povídka.. :) Rozhodně si drobet pohni  s pokráčkem... :D

3 Jenn Jenn | Web | 17. února 2008 v 19:03 | Reagovat

Je to dost dobrý, trochuu ááááá strašidelný a moc negativ,ale hezký ;) :) Nechceš spřátelit?

4 Theresa Theresa | 1. dubna 2008 v 8:53 | Reagovat

Trochu strašidelný, ale zase ne moc. A je to rozhodně příjemná změna po všech těch HP povídkách. A kdy už bude pokráčko? :'-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama