Way to the hell 2 (1/2)

4. února 2008 v 11:29 | Fallen angel |  Way to the hell
Takže další kapitolka je na světě. Nevím co bych k tomu napsala, uvidíte sami. Jen sem dám poslední větu z 1. dílu abyste se měli čeho chytit. Tato kapitolka je hodně krátká, protože je to jen jedna polovina, takže vás budu asi hodně napínat. Jsem to ale mrcha :D

Chci se vrhnout dolů a pomoci tomu nebožákovi, ale někdo mě zachytí. Je to něčí ruka. Podívám se po jejím majteli a uvidím Groove. Má vykulené oči. Její pleť je nezdravě bílá a celá se třese. Ona je ten poslední člověk, kterého bych tu čekala.
,,Co tu proboha děláš?" zeptám se jí vyděšeně. Ona mi však nemíní odpovědět.
,,Nechoď tam" zašeptá mi tiše do ucha. Hlas jí nebezpečně kolísá, takže musím vynakládat velké úsilí, abych jí vůbec rozuměla.
,,Ale já musím" řeknu odtažitě až překvapivě klidným hlasem. Rychle se vytrhnu z jejího sevření. Nepotřebuji k tomu moc velkou sílu.
,,Okamžitě se běž schovat" domlouvám jí. Nemám ji sice moc ráda, ale nechci, aby se jí něco stalo.
,,To po mně přece nemůžeš chtít." odpoví naštvaně a ukáže směrem ke hřbitovu. Nemám čas se tu s ní dohadovat. Vyrážím prudce vpřed až se Groove zapotácí.
Ještě se pokouší mě zachytit, ale bezvýsledně. Když vidí, že je to marné, běží se schovat za nejbližší strom, abych se náhodou ještě nevrátila jí vyčinit.
Groove na mě ještě naposledy křičí, abych se vrátila, ale já ji nechci poslechnout.
Rozběhnu se z kopce. Utíkám co nejrychleji můžu. Všechen řev nestvůr a zoufalé volání Groove mi splynou do jediné tóniny. Neslyším žádné hlasy, jen tlukot mého srdce, který se stále zrychluje. Nemůžou ji přece zabít.
,,Nesso" zakřičím, ale jen tím docílím toho, že na sobě cítím pohledy všech nestvůr.
Rychle se zastavuji. Jejich pohledy se na mě však stále upírají. Nedbám toho a rozběhnu se přímo do jejich středu k tělu mé sestry. Smutně se jí zahledím do pohaslých očí. Pohled mi spadne na její krk, kde vidím dvě stopy po kousnutí. Vypadají jako od nějakého hada. Vyděšeně se postavím a strhnu jednomu z těch odporných vrahů černou kápi. Je to žena. Ona jen zamručí a vycení na mě své smrtelné zuby. Mám chuť něco chytit a vyrazit jí je z huby. Nohy mi však vypoví službu a já se sklátím k sestřinu tělu. Slzy se mi derou do očí a já nemám sílu je potlačit. Padají po mích tvářích až na rozmočenou zem, kde se strácí do neznáma. Jeden z upírů se ke mně skloní a hrubě mě chytne pod krkem. Jeho zuby se pomalu blíží k mé kůži a já začínám cítit odporný mrtvolný pach z jeho úst.
,,Ještě ne" ozve se znenadání a hned se otáčím po směru, odkud vyšel onen hlas. Stojí tam vysoká žena zahalená v kápi. Upír se jí neodváží odporovat a pouští mě na zem. Hlavou narážím do náhrobního kamene a pomalu ztrácím vědomí. Z posledních vět však přece jen něco zachytím.
,,Ještě není připravená, ale její čas se brzy dostaví. Navíc kdo by se zahazoval s takovou ufňukanou holkou. Nemá ani špetku hrdosti................poslední slova urychleně mizí v neprostupitelné tmě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jasane Jasane | E-mail | Web | 4. února 2008 v 14:19 | Reagovat

Krásný!!! Nemám slov...to je upe nádhera!!! Fakt se ti to povedlo a prostě smekám!!

2 panthy panthy | Web | 4. února 2008 v 14:41 | Reagovat

Vrrrrrrr! Víš co já nepochopim??? Jak někdo může psát tak krátký kapitoly, to jako chceš svý čtenáře mučit?!!! Už sem na to přišla, zrušim na protest blog :p Ne, to ne....na to ho mám moc ráda a nevim, jestli by to pomohlo :DDD Jinak kapča samozřejmě úžasná...dalš več, kterou nechápu, jak někdo dokáže tak svěle psát *zírá s otevřenou pusou*, jako...já tě obdivuju :))) A moc ráda čtu tvoje povídky O:-) A tuhle obzvlášt...O:-) Takže.....:D Čekáš, co chytrýho ze mě vyleze, že? :D Co takhle sem dát čistě pro mou radost druhou půlku, čistě jen z dobrý vůle O:-) Seš takový zlatíčko, já to vim :DDDD

Tak plosííím *Siriusovi psí oči* :D

3 Paige Paige | Web | 5. února 2008 v 18:43 | Reagovat

přidávám se k Panthy: pročto není delší, co??!:) Chceš nás umučit?? jsem se těšila na extra dlouhou kapitolku a ty takhle...:))))

Koukej přidat další, a hopem;)

Ps: Jinak je to čím dál slibnější....(teda až na tu délku - no dobře, už mlčím, mlčím:D)

PPs: a oroduji za pokráčko:))) - podle Panthy - *Jamesovi "psí" oči*:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama