Černá růže kapitola 5.(Draco/ Clarissa)

26. února 2008 v 14:43 | Fallen angel |  Černá růže
Další kapitolka a další zážitky :) akorát mě štve, že to nikdo nečte. Já se s tím nějak vyrovnám no. Celkem to typuju na 10 kapitol, ale třeba se překonám :D Mám pocit, že je to povídka o ničem, ale mám takovou náladu. Však počkejte. Já z toho ještě udělám tragédii :DDDD

Famfrpál
Draco
No super koho sem ještě dají? Taková nečistokrevná šmejdka!! Ale líbí se ti, popíchne ho jeho svědomí. No to teda rozhodně NE.
,,Na co myslíš Draco?" zeptá se mě Pansy a přisedne si na pohovku
,,Nestarej se" okřiknu ji
,,No tak Draco, neříkej mi, že ti to nedošlo?" popíchne mě
,, Na co přesně narážíš?" zeptám se jí s ledovým klidem, ale jen já vím, jak to uvnitř mě vře
,, Je to Potterová. Co tak s ní chodit, vyspat se s ní a pak ji odkopnout. To by byla pomsta pro Pottera." uchichtne se
,, Se šmejdy se netahám a vypadni" okřiknu ji
Vstane a se slzami v očích utíká do pokoje. Dělá mi to dobře takhle ji provokovat. Dneska je famfrpálový trénink a já se znovu hlásím na post chytače. Vím, že to mám předem vyhrané, ale co kdyby. Pf to je nesmysl. Lenivě se uvelebím a zavřu oči.
------------------------------------------------------------------------------
Clarissa
Stojím u otevřeného okna a dýchám ten listopadový studený vzduch. Na parapet se snese sněhobílá sova. Jsem překvapená. Kdo mohl vědět, že budu v astronomické věži? Otevřu dopis a zadívám se na nedbale psané řádky.
Clarisso,
je mi líto co se stalo. Velmi mě mrzí, že jsi ve Zmijozelu. Zítra bych Tě rád představil mím přátelům. Sraz je ve čtyři u Hagridova srubu. Pokud Ti to nevyhovuje napiš. Těším se
Harry
PS: Mám Ti vzkázat, že dnes ve tři má Zmijozel výběr do famfrpálového družstva. Třeba se dostaneš. Sice bys byla můj soupeř, ale přeju Ti to.
Vytáhnu s kapsy brk a zelený inkoust. Otočim papír z druhé strany a píšu:
Harry,
i mě to mrzí, že jsem ve Zmijozelu, ale co už. Ten čas mi vyhovuje. Moc se těším na Tvé přátele. Děkuju za vkaz s tím famfrpálem a za podporu. Nemůžu se dočkat prvního zápasu mezi Nebelvírem a Zmijozelem.
Clarissa
Skrčím dopis a připnu ho na nohu sněžné sově, která okamžitě odlétá. Podívám se na hodinky. Je přesně půl třetí, což je nejvyšší čas vyrazit. Tryskem pádím do mého pokoje a beru si vše potřebné. Sbíhám do společenky, kde vidím rozespalého Draca, kterého zjevně vyrušili mé kroky.
,,Kam s tím jdeš" ptá se
,,No kam se asi chodí s koštětem, žeby na famfrpálové hriště?" odpovím posměšně a Draco bledne jako stěna.
,,Na a jaký post se hlásíš?" vykoktá
,, Samozřejmě, že chytač. Mám ktomu vrozené sklony."
,, Tam se hlásím já" vyjede na mě
,, No tak to máš zjevně konkurenci" uchechtnu se a suveréně odcházím. Ještě cítím na zádech Dracův pohled. Mířím si to k famfrpálovému hřišti a za pár minut vedle mě stojí i Draco. Nahlásíme post, který bysme rádi získali a dostáváme instrukce.
,, Takže mužstvo už je vybrané a zbývá jen chytač. To znamená, že mi budeme trénovat a vy dva budete chytat zlatonku. Kdo bude rychlejší, je chytač." oznámí nám kapitán mužstva
Musím uznat, že to zní férově. Nasedám na koště a vylétám do vzduchu. Zaujímáme předepsané pozice a hra začíná. Snad pět minut létám vzduchem a pátrám po zlatém okřídleném míčku. Draco mě neustále pozoruje. Je mi to dost nepříjemné. Mezitím co Draco uhýbá potlouku, já zaregistruji zlatonku a zamířím k ní. Draco stratil drahé vteřiny a než se vzpamatoval, já už svírala míček v promrzlé dlani.
,,Je to jasné. Novým chytačem je Clarissa Potterová." oznamuje kapitán
Jsem štěstím bez sebe zato Draco na tom není nejlíp. Rozběhnu se za ním, protože je mi ho líto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama