Leden 2008

4. spřátelení

29. ledna 2008 v 15:25 | Fallen angel |  Spřátelení
Další spřátelení s kjásňoučkým blogískem :D určitě stojí za podívání.
web: Jasane

Rozcestník- povídky

28. ledna 2008 v 15:20 | Fallen angel |  Ne Harry Potter povídky
autor: Fallen angel
žánr: temné, depresivní
Doba: Není určena
Postavy: Cora(autp.), aj...
Děj: Strach a boj. Víc vědět nemusíte :D
Délka: Těžko říct
stav: nedokončená
Omezení: -
Upozornění: -
Pozn.autora: -

3. spřátelení

26. ledna 2008 v 16:00 | Fallen angel |  Spřátelení
Mám tu nové spřátelení s Padfoot & Prongs. Mají úplně suprový HP blog a píší nádherné povídky a jednorázovky. Takže jsem mocinky vděčná za spřátelení.

Draco and Ginny

25. ledna 2008 v 15:48 | Fallen angel |  Videa
Perfektní video páru Draco and Ginny. Našla jsem ho náhodně při pátráni na webu. Fakt suprové. Přeju hezkou podívanou.

2. spřátelení

24. ledna 2008 v 19:20 | Fallen angel |  Spřátelení
Mám tu nový spřátelený blog. Píše nádhernou povídku Samantha Lucia Cramandová-Nechci být obyčejná. Rozhodně nádhera.
Odkaz: Barush

Kapitola 2. (1/2)

24. ledna 2008 v 19:08 | Fallen angel |  So much for my happy ending
Takže tato kapitolka Vás možná něčím překvapí. Nebude to tak, že se Ginny přemístí do Bradavic a my budeme sledovat její minulost. Alespoň prozatím ne :D Milovníci Ginny a Draco si ještě počkají. Přiznávám, že tato kapitolka se moc nepovedla. No snad mě neukřižujete.
Ginny se pomalu připravuje na svůj malý výlet do minulosti. Uvolňuje se a vyprazdňuje mysl. Pomalu, ale jistě usíná. Okamžitě se dostavuje účinek. Motá se před ní celý svět. Vidí před sebou jen rozmazané šmouhy, které se jí neskutečnou rychlostí míhají kolem těla. Obraz se začíná uklidňovat. Naskytne se jí pohled na zvláštní místnost, kterou nikdy v životě neviděla. Jediné co s určitostí ví je, že tady by být neměla.
Podlaha místnosti je tvořena jí neznámým kovem. Vypadá to jako by byla celá pokryta jen jedním jediným kusem. To je však zcela nemožné. Z celé místnosti jde nepopsatelný chlad. Vše kolem ní má ledově studenou barvu. Symetricky naproti sobě se nachází šest sloupů. Jsou tvořeny stejným kovem jako vše ostatní. Připadají jí zcela obyčejné, ale když se podívá pozorněji vidí na nich zakreslenou zimní krajinu se vším co k ní patří. Vše je tak malinké, propracované a krásné. Dokonce jsou na nich i alé vločky, které se snášejí na okolní svět. Podívá se vzhůru a s obdivem zjišťuje, že slopy jsou nejmíň šest metrů vysoké. Strop je tvořen průhledným dokonale naleštěným křišťálem. Zjišťuje, že je noc. Nebe je pokryto hvězdami, které září jako nikde jinde. Jsou mnohem větší než v obyčejném kouzelnickém světě. Připadájí jí blíž, že by mělo stačit jen natáhnout ruku. Nejsou to takové všední kýče. Ne. Jde z nich určitá neznámá magie, která hřeje a pálí. Toto ji přivádí ještě k jedné důležité věci. Jak je možné, že je všude kolem ní takové světlo, když je venku neproniknutelná tma. Rozhlédne se kolem sebe a nevidí žádné svíce ani nic podobného. Tato věc zůstává záhadou.
Rozhlédne se kolem znovu a najednou spatří několik dveří. K jeděm přistoupí a snáží se je otevřít. Nic. Ani se nehnou. Vytahuje hůlku, ale nic nezabírá. Jde k dalším a opět nic. Takto to pokračuje u dalších dvou. Je v pasti. Avšak pohled jí sklouzne k blízkému sloupu. Podívá se na něj a za ním spatří nenápadná dvířka. Její pomalé rozvážné kroky míří přímo k nim. Chytá za kliku. Necítí žádný odpor. Pootevře je a škvírkou se podívá kam vedou. Zjišťuje, že kolem ní jsou jen samé květy a nemá se čeho obávat. Překročí práh dveří a vkročí na udusanou pěšinku. Ještě se otočí, ale dveře již zmizely. Nenechá se však odradit a pokračuje dál. Cítí jen vůni nejprapodivnějších květů. Znenadání se tu objeví malý ptáček, který opatrně usedá na květinu a vdechuje její líbeznou vůni. Následkem toho upadá a jeho srdce naposledy zabuší. " Ty květiny jsou otrávené!" zařve Ginny aniž by si uvědomila co vše tím způsobí. Na rameno jí dopadá chladná ruka, která se ani z poloviny nepodobá té lidské.

Anketa

24. ledna 2008 v 17:37 | Fallen angel |  Moje blbý kecy
Takže mám tu takovou anketu.

Já a nikdo jiný

23. ledna 2008 v 17:13 | Fallen angel |  About me
Takže jsem se rozhodla, že Vám tu napíšu něco about me. No tak čím začneme?
Moje pravé jméno: Nela
Přezdívky: Fallen angel, Avril (z toho už nejsem tak nadšená), Nelinda. kravaťačka
Co poslouchám: Linkin park, Green day, Evanescence, System of a down, Marylin Manson, Avril (staré dobré písničky)
Co mě baví: skate (jsem na to totální tele), kolo, psaní povídek, PC.....
Co mě nebaví: tělák ve škole
Co nesnáším: barbíny
Jaká jsem: rozhodně ne normální :D
Knihy: fantasy (Eragon, Guardians of time, HP, Lirael, Ambhorsenka, Pán prstenů)
Filmy: Pán prstenů, Simpsnovi ve filmu (Spider vepř, Harry poser :D)
Kámoši: Ylil, Panthy, Kčislaw 182.......
Hmmm a co dál? Pokud Vás zajímá ještě něco jiného stačí písnout :D

Opět new desing

23. ledna 2008 v 15:18 | Fallen angel |  O blogu
Mám tu opět new design by Blanch. Je mooc krásný. Nevím, jak dlouho tu vydrží, ale co už. Hmm jinak jsem totálně nevyspaná a mám blbou náladu. Bacha na mě !!!!!
Jinak moje icq: 436420796

1. spřátelení

21. ledna 2008 v 17:45 | Fallen angel |  Spřátelení
Takže mám tu zcela 1. spřátelení na tomto blogu. Jsem moc ráda a velmi mě toto spřátelení potěšilo. Za mou dobrou náladu vděčím Panthy.
Její povídky jsou opravdu nádherné. Mě osobně se nejvíc líbí Lapena ve snu a Osudový zlom. To je však jen můj názor. Posuďte sami.
Mooc děkuju Panthy
Tady máte odkaz na ten naprosto úchvatný blog s různými povídkami : Panthy

1. diplomek

20. ledna 2008 v 20:05 | Fallen angel |  Moje diplomky
Huráá. Takže je tu můj 1.diplomek na tomto blogu. Doufám, že se má sbírka rozroste, ale nebudu tomu nějak moc pomáhat. Semtam se poštěstí.

Harry Potter trio

19. ledna 2008 v 18:22 | Fallen angel |  Videa
Musím říct, že toto video je moc pěkné, ale ta písnička je snad ještě hezčí.

Lupin and Tonks

19. ledna 2008 v 17:57 | Fallen angel |  Videa
Takže našla jsem úplně úchvatný videjko Rema a Tonksové. Myslím, že všem, kteří drží palečky tomuto páru budou nadšeni. Posuďte sami.

Harry, Ron, Hermiona

19. ledna 2008 v 17:37 | Fallen angel |  Videa
Takže mám tu video našeho tria. Týká se spíš prvních tří dílů, ale rozhodně stojí za podívání.

New design

19. ledna 2008 v 16:26 | Fallen angel |  O blogu
Mám tu new design. Musím říct, že tímto designem jsem zabila dvě mouchy jednou ranou. Tak za prvé je v něm zobrazena jedna z hlavních postav Sweet dreams. Jak jste si už všimli má červené vlasy. To je asi první a poslední věc ve které se mi podobá. A za druhé je celý design laděn do červena jako Sad rudých růží (So much for my happy ending? kap. 1.) Musím se přiznat že to záhlaví není má práce. Někde jsem ho našla a protože jsem na práci s photofilterem tele tak jsem nevyrobila vlastní. Nevím, komu patří a doufám, že se Vás to nějak nedotklo. Nikdo nemůže být dobrý ve všem. Tak si to tu užijte a hezké počteníčko.

Postrach Kvikálkova kapitola 1.

15. ledna 2008 v 16:32 | Fallen angel |  Postrach Kvikálkova
Náhlá návštěva
Bylo horké prázdninové léto a Harry vysedával ve svém pokoji u Dursleyů. Jeho znuděný pohled směřoval k oknu. Netrpělivě na obloze vyhledával Hedviku s dopisem od Rona. Jenže sova zjevně neměla v plánu vrátit se tak brzy. Dávala si schválně na čas, aby Harryho co nejvíce napnula. Nikdy by si ale nedovolila přiletět pozdě.
Postupně se stmívalo a Harryho omrzelo čučet z okna. Našel si zábavu v prohlížení fotografií z předchozích ročníků. Čímdál víc si uvědomoval, že jeho chvíle přichází. Sice pomalu, ale jistě si začíná uvědomovat, že mu nezbývá moc času. Jeho noční můry už nepřicházejí pouze jednou za noc. Teď už i čtyřikrát. Voldemort se stává silnějším a jeho spojenců přibývá. Náhle se zastaví nad jednou z fotografií a potutelně se usmívá. Je na ní s Ginny, Ronem, Hermionou, Fredem a Georgem. K této fotografii má hluboký vztah, protože se může stát, že tato společná fotka bude jejich poslední.
Najednou někdo zazvoní. Harry jen protočí oči v sloup a jde pomalými, loudavými krůčky dolů ze schodů. Zastaví se u dveří, kde ho bezohledně odstrčí strýc Vernon. Harry si už na toto chování zvykl. Pokaždé, když jde otevřít ho někdo odstrčí. A kdyby se náhodou někdy stalo, že by ke dveřím nepřišel, nejspíš by zůstal celé dva dny bez večeře. Jeho ,,rodina" si totiž nesmírně libuje v tom, že ho může neustále šikanovat. Harrymu to už pořádně leze na nervy, ale co má dělat. Brumbál mu výslovně zakázal vzdorovat strýci nebo tetě. Takže nemá na výběr. Může už sice používat kouzla, ale dokáže si představit, jak by se tvářilo ministerstvo kouzel, kdyby zaklel svého strýce nebo tetu.
Strýc Vernon konečně pootevře dveře a zvědavě vystrčí hlavu ze dveří. Jeho prasečí obličej se skroutí do nepopsatelné grimasy. Harry by dal nevím co za to, aby mu tam tu hlavu mohl přivřít. Tuto myšlenku však rychle zapudil a radši se podíval, kdo stojí venku.Nevěřil vlastním očím. Stála tam jeho Zmijozelská spolužačka Pansy Parkinsonová, která se dnes se svou rodinou přestěhovala do Kvikálkova. Pro Harryho to zní velmi zajímavě. Pansy Parkinsonová - nová sousedka Harryho Pottera. Harryho zaplaví vlna nadšení, protože se mu Pansy odjakživa nesmírně líbila.Toto nadšení ho však opustí v době, kdy se podívá na Pansynin znechucený obličej. Harryho mozek si stihl uvědomit, že dívku ze Zmijozelu není dobré dávat do blízkosti mudlů. Navíc si uvědomil ještě jednu mnohem strašnější věc. Bude muset každý den vidět Malfoyův šklebivý ksicht. On by přece svou dívku Pansy nenechal samotnou v Potterově blízkosti. Ne snad, že by se o ni bál, ale nechat ji tam jen tak, Potterovi na očích, to by mu jeho namyšlené ego nedovolilo.

Ginny a Draco

15. ledna 2008 v 15:13 | Fallen angel |  Videa


The Mysterious Ticking Noise

15. ledna 2008 v 15:11 | Fallen angel |  Videa


Ballet shoes (Emma Watson)

15. ledna 2008 v 15:06 | Fallen angel |  Videa
Emma Watson natočla nový film Ballet shoes. Toto video je v angličtině!

Trápení

14. ledna 2008 v 20:19 | Fallen angel |  Jednorázovky
Tuhle povídku jsem sem chtěla dát na začátku školního roku.Bohužel mi ale nevyšel čas a tak ji sem dodatečně napíšu.
Prázdniny utekly jako voda a já opět sedím ve školní lavici. O prázdninách jsem toho zažila opravdu málo. Většinu času jsem strávila doma. Zjistila jsem však, že tyto prázdniny pro mě nebyly zbytečné. Uvědomila jsem si, jak moc mi záleží na jednom klukovi, kterého jsem nenáviděla. Je až neuvěřitelné jak dvě úplně odlišné vlastnosti nenávist a láska mají k sobě blízko. Nikdy jsem nečekala, že by se ve mně během dvou měsíců mohly takhle otočit mé city .Mám tušení, že i v něm se něco změnilo, ale bohužel nevím co. Dřív mě urážel na potkání. Neuplynul jediný den kdy bysme se nepohádali a neponižovali se navzájem. Jenže teď nic. Možná si myslíte, že bych měla být ráda, že jsem se ho zbavila, ale opak je pravdou. Dokonce mi chybí jeho urážky, dotěrnost, pisklavý pronikavý hlas. Mám strach, že mnou opovrhuje. Že mu nestojím za pohled. Nebo že by si uvědomil to samé co já? Tyto dvě možnosti se od sebe moc neliší. Pokud někdo z nás neudělá první krok, je vše ztraceno. Trápí mě však ještě něco. Jsem v 9. třídě a už mi nezbývá moc času. Asi budu muset zapomenout. Začít odznova a přestat se trápit. Čeká mě nová škola, kamarádi, kluci. Hlavní však pro mě je, že pokud ho ještě jednou potkám, uvěřím, že pravá láska skutečně existuje.